Ruch AA

Niezrównana pomoc dla trzeźwiejących, powracających do zdrowia alkoholików

leczenie uzależnień, leczenie alkoholizmu, terapia alkoholowa, alkoholizm leczenie

Leczenie alkoholizmu Kraków

Terapia alkoholowa Kraków

Jak alkoholizm postrzegają członkowie AA? Nie przeprowadzają oni żadnych eksperymentów. Dzielą się między sobą co robić, żeby nie pić i co pomaga zachować im abstynencję. Leczenie alkoholizmu Kraków oparte jest na ich teoriach i doświadczeniu ruchu AA.

Nie trzeba udowadniać alkoholikowi czy coś wypił i w jakiej ilości - sam wie o tym najlepiej. Przecież chodzi o to, że tylko i wyłącznie od niego zależy to, czy wytrzeźwieje. Członkowie wiedzą. że AA działa, bez żadnych potwierdzeń eksperymentalnych - tylko za sprawą przeżyć. Ale wiadomo, że nie działa zawsze. Jedni trzeźwieją, inni niekoniecznie i nie da się w żaden sposób przewidzieć komu się to uda, a komu nie. Ruch AA ma efekty, ale żadnej teorii. Jeżeli ktoś nie chce uznać ich sukcesów - to nie trudne - to nie uzna. Robią to osoby, które czują się zagrożone.

leczenie alkoholizmu kraków

Współpraca lekarska i AA

Współpraca pomiędzy lekarzami a Anonimowymi Alkoholikami jest cechą najlepszych ośrodków leczenia alkoholizmu na świecie. Terapia alkoholowa Kraków łączy ze sobą przedstawicieli wielu specjalności, którzy razem pracują, aby jak najlepiej pomóc alkoholikom w zmianie samego siebie.

Model połączenia profesjonalnej terapii alkoholizmu z zasadami ruchu Anonimowych Alkoholików powinien stać się wzorem do naśladowania wszystkich placówek terapii, taką jak stosujemy w ośrodku leczenia alkoholizmu Kraków.

Od czego zacząć?

Każda terapia alkoholowa, zwłaszcza w sytuacjach gdy alkoholik jest w dłuższym ciągu, musi zacząć się od odtrucia organizmu. Detoks alkoholowy Kraków zapewnia w pełni bezpieczne i kompleksowe odstawienie alkoholu przez uzależnionego.

Zobacz także:

Sprawdź prywatny ośrodek leczenia uzależnień Kraków, tak samo jak odwyk dla alkoholików. Dowiesz się ciekawych informacji.

Trzeźwiejący alkoholicy muszą zdawać sobie sprawę z możliwości nawrotu choroby alkoholowej. Podczas leczenia alkoholizmu Kraków pacjenci nabywają odpowiedniej nauki, aby radzić sobie z życiem po wyjściu z ośrodka, które nie uwzględnia alkoholu.

Pomoc dla osób uzależnionych